Udělené tresty

napomenutí | žlutá karta | červená karta


Porušení pravidel 5A

Posun startu o 4h.


Přihlášené týmy

1-25

#PEG | Přihlášený tým

#01 MORAVSKÝ RYBÁŘSKÝ SVAZ

Česká Republika
Matěj Plevač
Aleš Sedlák
Jan Grmela

PEG

#02 MY CARP HOOLIGANS

Česká Republika
Michal Kašpar
Lukáš Ratkovský
Ondřej Harašta

PEG

#03 SONIK SPORTS

Česká republika

PEG

#04 SONIK SPORTS

Slovensko

PEG

#05 BOOKING FISH

Polsko
Arkadiusz Kraszewski
Kamil Koltoński
Marcin Wasilewski

PEG

#06 MY CARP

Česká republika
Pavel Coufal
Michal Lesnek
Marek Ondráček

PEG

#07 MIVARDI

Česká republika

PEG

#08 MIKBAITS

Česká republika

PEG

#09 FISHMAX

Česká republika
Petr Palka
Michal Stauber
Aleš Nimrichter

PEG

#10 GRUNTY.CZ

Česká republika
Adam Rudolecký
Martin Valehrach
Jaroslav Bílek

PEG

#11 CARPSONBAITS

Česká republika
Tomáš Fikulka
Martin Krejčí
Mirek Vyroubal

PEG

#12 A BAITS

Slovensko
Andrej Frano
Richard Lengyel
Adrian Kazar

PEG

#13 GREYFISH

Česká republika

PEG

#14 CHYŤ A PUSŤ

Česká republika
David Kraus
Jakub Kučera
Tomáš Kablásek

PEG

#15 STARBAITS SK

Slovensko
Lubomír Žabčík
Richard Ježík
Miroslav Laurinc

PEG

#16 CT LOWRANCE - FREE FISH

Česká republika
Filip Zeman
Gabriel Vojlgi
Lukáš Malý

PEG

#17 RYBÁŘSKÉ POTŘEBY KŘEPELKA

Česká republika
Tokarz Albín
Josef Křepelka
Josef Nekolný

PEG

#18 GUTMAN MARTIN TEAM

Česká republika
Martin Gutman
Tomáš Plšek
Radek Plšek

PEG

#19 KOSATKY RANÁ

Česká republika
Pavel Kos
Ivan Spousta
Václav Vurbs

PEG

#20 CARP ONLY 2

Česká republika
Jan Sůs
Jiří Černý
Jaroslav Pospíšil

PEG

#21 CARP LIGA SK

Slovensko

PEG

#22 KEVINSHOP.SK

Slovensko
Ján Kevický
Karol Horvath
Martin Rendek

PEG

#23 MK CARP

Slovensko
Martin Šimek
Martin Okolčiany
Miroslav Caltík

PEG

#24 MIVARDI SK

Slovensko
Peter Slivka
Martin Petřžel
Tomáš Kremeň

PEG

#25 RIVERBAITS

Slovensko
Michal Košta
Celestýn Košta
Adrián Matejka

PEG

26-50

#PEG | Přihlášený tým

#26 NO RESPECT KIMOT TEAM

Slovensko
Petr Vystavěl
Peter Pažický
Ladislav Můčka

PEG

#27 HAPPY PETS CARP TEAM

Slovensko
Michal Michela
Marián Boška
Josef Priehradník

PEG

#28 3FISH/PIRKOBAITS

Slovensko
Frederik Marhavý
Dominik Stano
Andrej Kochan

PEG

#29 MIKBAITS SK

Slovensko
Tomáš Mádr
Branislav Prummer
Ján Králik

PEG

#30 RIVER CARP HUNTERS

Slovensko
Martin Denko
Peter Vrbovský
Andrej Stano

PEG

#31 TEAM POLSKA

Polsko
Łukasz Wróbel
Adrian Sikora
Mariusz Wróbel

PEG

#32 BAKLED TEAM POLAND

Polsko
Jerzy Ryncarz
Łukasz Ryncarz
Amanda Ryncarz

PEG

#33 EKO BAITS TEAM POLAND

Polsko
Mariusz Stepien
Piotr Belkowski
Łukasz Grudowski

PEG

#34 TACKLE 66

Polsko
Krzystof Charmuszsko
Bartek Trocer
Ireneusz Kazatel

PEG

#35 KMK/BAIT ZONE

Polsko
Henryk Kolender
Wojciech Kedzierski
Tomasz Krupa

PEG

#36 PAPROCH TEAM

Polsko
Krzysztof Tomaniak
Marcin Krzynówek

PEG

#37 CARP FREAKS

Polsko
Mariusz Posmyk
Arkadiusz Klimaszka
Andrej Hupta

PEG

#38 MOONFIN CARP TEAM

Polsko
Szymon Stasierski
Krystian Wawrzyniak
Dawid Zimniak

PEG

#39 POLAND QUALIFICATION

Polsko

PEG

#40 POLAND QUALIFICATION 2

Polsko

PEG

#41 ANACONDA/MEGA BAITS

Rakousko
Michael Mosbacher
Martin Baumgarten
Christoph Paugner

PEG

#42 AQUABORNE AUSTRIA

Rakousko
Karl Haager
Thomas Riedl
Josef Kment

PEG

#43 AQUABORNE AUSTRIA 2

Rakousko
Raphael Gasser
Dominik Scharzböck
Richard Ritschel

PEG

#44 ANGLINGMAXX

Rakousko
Matthias Zehentleitner
Daniel Ochsenhofer
Marcel Waldherr

PEG

#45 SE PERFORMANCE

Rakousko
Stefan Eisenberger
Gernot Hofer

PEG

#46 BAIT SERVICE STRAUBING

Rakousko
Markus Denk
Alexander Čukman
Daniel Müller

PEG

#47 CARPSHOP.AT

Rakousko
Dominik Jauschowetz
Karlheinz Pintäritsch
Markus Konrad

PEG

#48 CARPCENTER

Rakousko
Thomas Ebner
Bernhard Perhofer
Stefan Schickhofer

PEG

#49 MIVARDI GERMANY

Německo
Torsten Heigel
Dominik Weber
Tobias Seel

PEG

#50 MIVARDI GERMANY 2

Německo
Benjamin Hintze
Sascha Luther
Rudolf Karin

PEG


51-75

#PEG | Přihlášený tým

#51 CARP7TEAM

Německo
Michael Sicheneder
Arkadiusz Szczepanski
Eugen Kuhn

PEG

#52 MUNCH BAITS POLSKA

Polsko
Robert Retmanski
Patryk Kubsik
Mateusz Leyk

PEG

#53 CT CARPLOVERS

Slovinsko
Rok Boštnar
Nino Petek
Sara Šmid

PEG

#54 TEAM NEW ZELAND

Nový Zéland
Marius Koekemoer
Tomáš Polák
Michal Starý

PEG

#55 BIG CATCH UA

Ukrajina
Ihor Chubirko
Vladyslava Chumak
Roman Knížek

PEG

#56 EXLEGEND CARP TEAM

Maďarsko
Sándor Filep
Norbert Tagyi
Preszter Soma

PEG

#57 GOTTA CATCH EM ALL

Belgie
Joachim Mouton
Denis Ian
Algoet Cedric

PEG

#58 TEAM PRO LINE BELGIUM

Belgie
Jean Marc Erroelen
Stephanie Dennison
Jean-Marc Nicolas

PEG

#59 J.F.P. BULGARIA

Bulharsko
Jivko Cankov
Simeon Fotev
Petar Bakardjiev

PEG

#60 ANACONDA CARP VN

Vietnam
Son Chung
Khang Tran
Petr Smítka

PEG

#61 SPORTCARP

Česká Republika
Dan Němec
Jakub Berka
Jaroslav Bárta

PEG

#62 FREE FISH

Česká Republika
Ondřej Kopačka
Jan Mašek
Michal Svobodný

PEG

#63 MIKBAITS FRIENDS

Česká Republika
Michal Pavelka
Josef Pavelka
Dalibor Man

PEG

#64 UFO FISHING

Česká Republika
Ondřej Smetana
Jaroslav Kříž
Jaroslav Blesk

PEG

#65 SQUAT CARP

Česká Republika
Radek Pospíšil
Tomáš Jeřábek
Aleš Nimrichter

PEG

#66 CARPSTAR

Česká Republika
David Rosík
Filip Chalupa
Lukáš Paulík

PEG

#67 REBELBAITS

Česká Republika
Milan Kalous
Roman Smyček
Matěj Baron

PEG

#68 FISHMAX GANG

Česká Republika
Aleš Sokolík
Martin Bukáček
Petr Barvík

PEG

#69 CARPSON ŠMEJDI TEAM

Česká Republika
Jakub Čech
Milan Vozaf
Lucie Čechová

PEG

#70 STAŇKOV MIKBAITS

Česká Republika
Jan Žilka
Robert Kos
Milan Švec

PEG

#71 MAXCARP

Česká Republika
Jiří Vetr
Jaroslav Kouřil
Ondřej Kouřil

PEG

#72 CT ČUK A GEK

Česká Republika
Daniel Hnízdil
Michal Bornay
Tomáš Urbánek

PEG

#73 CARPSONBAITS 2

Česká Republika
Martin Líbal
Luboš Kopeček
Dominik Dvořák

PEG

#74 STARBAITS CZ

Česká Republika
Vilibald Malý
Petr MIchna
Slávka Hrubá

PEG

#75 GIANTSFISHING & MIKBAITS AT

Česká Republika
Martin Votoček
Stanislav Brož
Thomas Schwanzinger

PEG

76-100

#PEG | Přihlášený tým

#76 KRYSTON & MLSPORT

Česká Republika
Karel Kuchař
Stanislav Zvoníček
Jakub Zvoníček

PEG

#77 KEYSTYLE.CZ

Česká Republika
Dominik Zavadil
Vladimír Štěpánek
David Zich

PEG

#78 CHYTIL & AVIDCARP

Česká Republika
Roman Chylík
Dalibor Koutný
Bronislav Bruštík

PEG

#79 EBRO - BLACK CARP

Česká Republika
Jiří Blažek
Vlastimil Kříž
Radek Štoček

PEG

#80 CARP RIDERS

Česká Republika
Tomáš Slavík
Petr Korbička
Marie Plašková

PEG

#81 CT PLETIVA DOBRÝ

Česká Republika
Jiří Voith
Pavel Dobrý
Dušan Jeřábek

PEG

#82 SPORTCARP II CZ

Česká Republika
Patrik Zálicha
Jaroslav Dvořák
David Mifka

PEG

#83 MIKBAITS&GARDA

Česká Republika
Michal Kučera
Kryštof Kučera
Antonín Kupka

PEG

#84 PROLOGIC

Česká Republika
Luděk Černý
Jaroslav Bárta
Jakub Sajdl

PEG

#85 CT KAPRAŘINA.CZ

Česká republika
Radek Bis
Miroslav Šíma
Jiří Hanel

PEG

#86 VINAŘSTVÍ VAJBAR/CARP CREW

Česká Republika
Tomáš Konečný
Karel Paulík
Libor Brůček

PEG

#87 RYBÁŘSKÉ POTŘEBY KŘEPELKA II.

Česká Republika
Tomáš Tintěra
Radek Kubáč
Jakub Čermák

PEG

#88 BIG CARP TEAM

Česká Republika
Miroslav Gerát
Jaroslav Hlavizňa
Miroslav Drmla

PEG

#89 MIKBAITS II CZ

Česká Republika
Martin Kania
David Kubalak
David Černota

PEG

#90 CT JETFISH DOBŘÍŠ

Česká Republika
Radek Havelka
Marek Skruhovec
Ondřej Poštolka

PEG

#91 ROTTO.CZ / A BAITS CZ

Česká Republika
Tomáš Worek
Tomáš Hradil
Marián Večeřa

PEG

#92 BADCARPS TRENÉŘI

Česká Republika
Slávek Lichovník
Pavel Chybík
Arnošt Chrobák

PEG

#93 BLACK CARP PESCADO TEAM

Česká Republika
Martin Luner
Jiří Jež
Bohumil Špaček

PEG

#94 CARP TEAM WARRIORS

Česká Republika
Jan Hlouš
Vratislav Urban
Miroslav Podlaha

PEG

#95 CARP CLUB ČR

Česká Republika
Jiří Kučera
Michal Sembdner
Milan Mlejnek

PEG

#96 FORET FISHING

Česká Republika
Tomáš Osička
Martin Buček

PEG

#97 CT KOZAJ

Česká Republika
Vít Valenta
Jaroslav Konečný
Pavel Buček

PEG

#98 M-CARP TEAM ES ČELOUD

Česká Republika
Michal Ludvík
Lukáš Krajíček
Lukáš Čeloud

PEG

#99 PÁLAVA CARP

Česká Republika
Rudolf Valnoha
Lukáš Valnoha
Martin Vaníček

PEG

#100 MA&RE TEAM

Česká Republika
Martin Moises
Radek Špička
Petr Mikeš

PEG

Nejčastější otázky ...

Kolik týmů může soutěžit?

Závodu S2H se může zůčastnit až 100 týmů.

Dolní Novomlýnská nádrž má sice téměř 1700 hektarů, avšak naším cílem vždy bylo udělat nejprestižnější závod v Evropě, nikoliv největší. Proto v žádném případě nedojde k dalšímu zvyšování počtu startujících týmů na úkor zmenšování závodních sektorů.

Jaké země se mohou účastnit závodu?

35 míst je vyhrazeno pro zahraniční týmy
(za zahraniční tým je považován takový tým, ve kterém jsou minimálně dva členové dané země(v případě nejasností si vyžádáme kopii pasu)

40 míst je určeno pro týmy z České republiky

10 míst je určeno pro týmy ze Slovenska

15 míst je určeno pro partnery závodu

Kolik je lovných míst?

Na Novomlýnské nádrži je připraveno 100 lovných míst.

Kolik je sektorů?

Závod S2H je rozdělen do 6 sektorů, každý sektor má okolo 16 lovných míst, sektor 6 má jako jediný více lovných míst (32).

Jak často se aktualizují výsledky?

Výsledky se aktualizují automaticky každých 5 minut.

7 let

Zkušeností v oblasti rybářských závodů.

50 lidí

Počet osob, které se starají o průběh celého závodu.

29,82 kg

Nejtěžší chycená ryba závodu.