11 - VYHODNOCENÍ ZÁVODU (22)

11A

Vítězí tým, který chytí za celou dobu závodu tři nejtěžší kapry. V případě rovnosti kilogramů rozhoduje o konečném pořadí váha nejtěžšího uloveného kapra daného týmu. Pokud nerozhodne ani toto kritérium, bude pro určení pořadí rozhodující čas ulovení prvního bodovaného kapra.

11B

Vítězem sektoru se stane tým, který bude mít v daném sektoru nejvyšší součet hmotností tří ulovených kaprů (v případě rovnosti kilogramů rozhoduje o konečném pořadí váha nejtěžšího uloveného kapra daného týmu. Pokud nerozhodne ani toto kritérium, bude pro určení pořadí rozhodující čas ulovení prvního bodovaného kapra.).  Pokud se však tým umístí na prvních třech místech závodu, stává se vítězem sektoru další tým v pořadí. Ceny si převezmou i týmy, které se v sektoru umístí na 2. a 3. místě. 

11C

Vítězem ceny za nejtěžšího kapra se stane tým, který chytí po dobu závodu nejtěžšího kapra. V případě rovnosti kilogramů u více týmů si tyto týmy cenu rozdělí.

11D

Speciální cenu za takzvanou "těžbu" obdrží týmy s největším součtem hmotností všech bodovaných ryb na prvních třech místech pořadí. Pokud se však týmy umístí na prvních třech místech závodu, stává se vítězem této ceny další tým v pořadí. V případě rovnosti součtu hmotností ulovených ryb u více týmů je rozhodující čas ulovení první bodované ryby. 

11E

V případě předčasného ukončení závodu z důvodu vyšší moci, pořadatel stanoví přesný čas ukončení a tato doba bude rozhodná pro stanovení konečných výsledků závodu.