3 - LOSOVÁNÍ (22)

3A

Při příjezdu na parkoviště si týmy vylosují pořadí, v jakém půjdou k hlavnímu losování lovných míst (vylosované místo pořadí zároveň určuje stanoviště pro parkování). Losovat může kterýkoliv člen týmu. Tým, který se nedostaví k prezentaci včas (po řádné omluvě), bude losovat ze zbylých míst po skončení losování. Vylosované místo si není možné mezi týmy vzájemně měnit.

3B

Je přísně zakázáno, aby tým po vylosování odjel, nebo se, jakkoliv pohyboval na vylosovaném lovném místě. Jestliže zde bude tým přistižen, bude mu při tomto přestupku udělena žlutá karta. Jestliže bude tým přistižen na vodě od 1. 10. 2022 do zahájení závodu, a to na jakékoliv části jezera, bude tým ze závodu vyloučen. Týmy mohou odjet na vylosované lovné místo nejdříve v sobotu 1. října 2022 v 15:00 hodin (v koloně vozidel).

3C

Celý průběh losování je vysílán on-line na Youtube, Facebooku či Instragramu Instagramu závodu Stairs2Hell. Pokud si týmy pořizují vlastní on-line záznam, mohou tak učinit, nicméně nelze však pořizovat on-line záznam/přenos přímo na pódiu. Člen, který pořizuje on-line záznam, musí zůstat pod pódiem.